Funkce

JAK SI UDRŽET STÁLÉ ZÁKAZNÍKY A MOTIVOVAT NOVÉ

Základem všeho je nabízet kvalitní produkty či služby. Spokojení zákazníci se k vám rádi vrátí.

Cestu k opakovanému nákupu vám ale také usnadní vlastní věrnostní aplikace od Asappky, která obsahuje řadu šikovných funkcí:

Katalog služeb či produktů

Ať už máte kadeřnictví, restauraci nebo prodáváte vlastní produkty, v aplikaci zákazníkům představíte kompletní nabídku. Včetně popisků, cen i fotografií.

Věrnostní program

Odměňujte své stálé zákazníky za věrnost a motivujte je tak k další návštěvě. Třeba slevovou poukázkou na příští nákup nebo sbíráním věrnostních bodů prostřednictvím QR kódů.

Rezervační formulář

Prostřednictvím rezervačního systému Asappky se k vám zákazníci mohou objednat na konkrétní hodinu pohodlně a odkudkoliv.

Rychlé zprávy

Když nastane “mrtvá hodinka” není nic jednoduššího, než o tom dát vědět všem zákazníkům formou push notifikace. V krátké zprávě je můžete nalákat třeba na dočasně zvýhodněné ceny v rámci Happy hour.

Foto/video galerie

V galerii dáte na odiv fotky a videa vašich produktů, usměvavých kolegů, spokojených zákazníků nebo třeba fotogenická zákoutí prodejny.

Offline mód

Jsou-li vaši zákazníci na Macoše nebo třeba na Sněžce, informace o vás v aplikaci najdou i bez signálu.

Vlastní vzhled

Jak bude aplikace vypadat si zvolíte sami. Využít můžete například vaše korporátní barvy, aby vás zákazníci snáze rozpoznali.